Blue Prism Architect

Egyedi üzleti alkalmazás fejlesztéssel foglalkozó partnerünk keresi új kollégáját, barátságosan laza csapatának bővítése céljából 🙂
Változatos projektek, összetartó csapat, és gyümölcsnapok várnak itt Rád.

Pozíció azonosító: B03BP

Kategória: Informatika

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Szakértőként és kapcsolattartóként való aktív együttműködés más technikai csapatokkal.
  • A Blue Prism magas szintű ismerete, megoldásainak integrálása meglévő architektúrákhoz, hálózatokhoz, környezetekhez.
  • A Blue Prism infrastruktúrájának és folyamatainak integrációjának technikai támogatása mind belső csapatok felé, mind a partnerek felé.
  • A Blue Prism infrastruktúrájának és környezetének megtervezése, folyamatos kapcsolattartás minden más érintett IT csoporttal a bevezetés és a működtetés során.
  • Az infrastruktúra tervezése és bevezetése közben teljeskörű szakmai figyelem, minden lehetőség és hiba figyelembevétele.
  • Annak biztosítása, hogy minden kapcsolódó alkalmazást és eszközt figyelembe vegyenek a tervezés és a bevezetés során.
  • A Blue Prism és az RPA területének teljeskörű megértése, előnyeik és hátrányaik magyarázata, teljes kiaknázása.
  • Szakmai segítségnyújtás a ROM architektek és vezetőfejlesztők számára.
  • Szoros együttműködés a legjobb és leghatékonyabb megoldások érdekében más technikai csapatokkal.
  • A vezetőfejlesztők munkájának segítése és támogatása a napi problémák megoldásában.
  • Folyamatos kommunikáció a Blue Prism központjával.
  • Dokumentációban való aktív részvétel.
  • Kontroll gyakorlása a folyamatok végrehajtásában.

Elvárások

  • A Microsoft technológia átfogó ismerete (VB.NET, Windows, Internet Explorer, SQL Server, Web Services, Active Directory).
  • Minimum 1 év Blue Prism tapasztalat.
  • A technikai infrastruktúra alapos ismerete, ideértve a hálózati kommunikációt, a szerver-interakciókat, a biztonsági funkciókat (például titkosítást), a hitelesítési / engedélyezési rendszereket (például LDAP, AD), a virtualizációt, a távoli szoftverkomponensek kontrollja és a Blue Prism architektúra támogatásához szükséges egyéb rendszereket
  • Kiváló problémamegoldó képesség.
  • Infrastruktúrák tervezésében szerzett tapasztalat.
  • Gyors tanulási képesség.
  • Erős kommunikációs készségek.
  • Csapatjátékos hozzáállás.
  • Rendszerszemlélet.

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok