Business Analyst

Megbízónk core banki/pénzügyi rendszerek fejlesztésével foglalkozik. Megoldásaikat cutting edge technológiákkal állítják elő.

Pozíció azonosító: B93BA

Kategória: Informatika, IT Menedzsment, Business Analyst

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.

Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.

A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, egyeztetése az ügyféllel, és a fejlesztői csapat támogatása a megvalósításban.

A folyamatok és alkalmazások esetlegesen felmerülő problémáinak kezelése.

Projekt menedzsment (tervezés, riportálás, beszállítókkal való kapcsolattartás, prezentációk).

Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

Elvárások

Hasonló munkakörben szerzett 8 év tapasztalat.

Átfogó IT technológiai tudás.

Szoftverfejlesztései folyamat alapos ismerete.

Fejlesztési projekt módszertan ismeret -alkalmazásfejlesztési projektek tervezése, irányítása.

Projektcsapat motiválása, a projekt iránt való elköteleződésük támogatása.

Projekt dokumentumok és jelentések készítése, ellenőrzése.

Kiváló kommunikációs készség az üzleti oldal és a fejlesztés felé.

Eredményorientált hozzáállás, erős problémamegoldó képesség.

Strukturált, analitikus gondolkodás, üzleti szemlélet.

Egyéb információ

Jó hangulatú, összetartó és eredményorientált csapat.

Modern technológiai eszközpark (Docker, Kubernetes,  Microservices, Java 8, Java 11, Scala, Angular 6,7,8).

Stabilitás, fejlődési lehetőség.

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok