C++ Architect – Budapest

Partnercégünk az ország egyik legnagyobb szoftverfejlesztő vállalata számára keresünk most C++ Architect szakembert.

Pozíció azonosító: B36CPP

Kategória: Informatika, Vezető fejlesztő, IT Szoftverfejlesztés, Beágyazott fejlesztő, C++ fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Skálázható infrastruktúra fejlesztése egy gépestől a redundáns rendszerig
  • Scrum csapat tagjaként részt venni a komponensek architektúrájának kialakításában, továbbfejlesztésében és karbantartásában
  • Követelmények elemzése, User story-k részleteinek kidolgozása
  • Vezető fejlesztőként a csapat technikai irányítása, szoftverfejlesztő kollegák mentorálása
  • Szoros együttműködés, kapcsolat tartás külföldi kollégákkal

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, programozó) végzettség
  • 4+ év C++ programozási tapasztalat Windows és/vagy Linux környezetben
  • 2+ év tapasztalat software architect szerepkörben
  • Nagyobb rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny

  • Product security területen szerzett tapasztalat (secure coding)
  • Hálózati ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Scrum illetve agilis ismeretek, tapasztalat
  • Nemzetközi projektben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok