FPGA fejlesztő

Az elektronika és az ipari automatizálás területén közel 40 éve ismert partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatának keressük legújabb, oszlopos tagját egy FPGA fejlesztő személyében.

Pozíció azonosító: B96FF

Kategória: Mérnök - Gyártás

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

Nemzetközi ügyfeleink számára készülő változatos termékeken és projekteken van lehetőséged dolgozni.

(pl.: orvostechnológia, repülőtechnika, műszertechnika stb.)

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos és kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precízitás, agilis hozzáállás

Egyéb információ

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat
  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaházának penthouse szintje
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, képzések

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok