Hardware Engineer

Hardverfejlesztő mérnök
2020-01-18

Az elektronika és az ipari automatizálás területén közel 40 éve ismert partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatának keressük legújabb, oszlopos tagját egy Hardware Engineer személyében.

Pozíció azonosító: B96HE

Kategória: Hardverfejlesztő mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

Milyen területeken tudsz dolgozni?

  • Nemzetközi ügyfelek számára készülő egyedi, ipari célú hardverek tervezése
  • Digitális és analóg áramkörök tervezése
  • Requirements/Design specifikáció készítése
  • Schematic tervezés
  • PCB tervezés
  • Elektronikai mérés, tesztelés, analízis
  • Elektronikai szimuláció

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Elektronikai tervezési és gyártási folyamat ismerete
  • EDA / ECAD ismeretek
  • Kommunikációképes angol vagy német tudás
  • Előny: Altium Designer ismeret
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precízitás, agilis hozzáállás

Egyéb információ

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat
  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaházának penthouse szintje

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok