Medior Front-end fejlesztő

Software Engineer
2021-02-05
.Net fejlesztő
2021-02-15

Budapesti partnercégünk fintech leányvállalat, mely 2018 végén jött létre. Fő ügyfeleik bankok és céljuk, hogy problémáikat innovatív digitális megoldásokkal oldják meg.
Csapatukba keresünk Medior frontend fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B136MFR

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Front End fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Üzleti igények felmérése, egyeztetés az üzleti szereplőkkel
  • Webes alkalmazások front-end programozási feladatainak fejlesztése a vezető fejlesztővel közösen megtervezve
  • Tervezési feladatokban való részvétel és a fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció folyamatos vezetése
  • Együttműködés a belső és külső ügyfelekkel, informatikai szolgáltatókkal és egyéb alvállalkozókkal
  • Kevésbé tapasztalt kollégák szakmai fejlődésének segítése

Elvárások

  • Legalább 2 éves front-end fejlesztői tapasztalat
  • Valamelyik modern front-end framework ismerete (pl. Angular, React, Vue, Cycle)
  • HTML, CSS ismerete
  • Verziókezelő rendszerek és folyamatok ismerete (Git, GitFlow)
  • A web működésének alapos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, érthető kommunikáció a nem-szakmabeliekkel is
  • Törekvés az önálló szakmai fejlődésre

Előny

  • Angular ismerete
  • Reaktív programozás alapelveinek ismerete
  • Web Components szabvány ismerete
  • Automatizált tesztelési módszerek ismerete

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Komplett termékfejlesztésben való részvétel
  • A legújabb, változatos technológiák használata
  • Szakmai fejlődés
  • Folytonos szállítás

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok