Műszakvezető (Pest megye)

Partnercégünkhöz, aki a hazai fémipar ágazatban vezető pozíciót tölt be és a nemzetközi piacon is aktívan jelen van, keresünk műszakvezető kollégát Pest megyei munkavégzéssel.

Pozíció azonosító: B130MVT

Kategória: Mérnök - Gyártás

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

·        A műszakban dolgozók munkájának irányítása, koordinálása, segítése, ellenőrzése, értékelése;

·        Az üzemben található gépek és berendezések munka, ellenőrzési és karbantartási utasításainak betartatása;

·         Aktív részvétel a hibajavítási és megelőzési tevékenységben;

·        Ellenőrző eszközök, mérő és vizsgáló berendezések használatának megkövetelése;

·        Minőségi mutatók tudatos és folyamatos javításában a munkatársak támogatása;

·        Rendelkezésre álló emberi és gépi erőforrások optimális kihasználása

·         Folyamatban lévő fejlesztések aktív támogatása;

·        Szükséges napi, heti és havi riportok elkészítése az üzemvezető felé.

Elvárások

·         Középfokú iskolai végzettség;

·        Gyártó-termelő vállalatnál legalább 3 éves releváns vezetői tapasztalat;

·        Valamelyik technológia magas szintű ismerete: CNC, préselés, hegesztés, porfestés, szerelés;

·        Kiváló kommunikációs készség;

·        Lelkes hozzáállás, jó kapcsolatteremtő képesség;

·        Határozott, döntésképes személyiség, aki felelősséget vállal munkájáért és csapatáért;

·        Proaktív, céltudatos személyiség;

·        Magabiztos informatikai ismeretek: MS Office, Excel, Internet;

·        Valamilyen ERP rendszer használatában való jártasság;

·        B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetői gyakorlat.

Előny

·        Kommunikációképes idegen nyelvtudás (angol és/vagy német);

·        Lemeztechnológia ismeret;

Egyéb információ

·        Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások;

·        Megbízható, tőkeerős hazai vállalat;

·        Szakmai fejlődési lehetőség;

·        Önálló, proaktív munkavégzés

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok