Natív Android Fejlesztő

Business Analyst
2019-08-28
Fejlesztési vezető
2019-09-01

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolatokkal is rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalat. Fő tevékenységi köre az egyedi üzleti alkalmazásfejlesztés.
Csapatukat egy Natív Android technológiában jártas fejlesztővel kívánják erősíteni.

Pozíció azonosító: B03NA

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Android fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Nativ Android alkalmazásfejlesztés, valamint technikai alkalmazástámogatás,
  • Adatbázis, valamint Backend interfész tervezése és fejlesztése.

Elvárások

  • Erős natív Android (Java) fejlesztői tapasztalat,
  • Orientáltság optimális UX kialakítására,
  • Relációs adatbázisok ismerete, SQL lekérdezés megírásának képessége,
  • Objektumorientált fejlesztés, strukturált gondolkodásmód,
  • Rx tapasztalat,
  • Jó kommunikáció,
  • Angol nyelvtudás.

Előny

  • Kotlin tudás,
  • Átfogó ismeretek hálózati kommunikáció, kiemelten REST API területén,
  • MVVM és egyéb elterjedt architektúrák kialakításában szerzett tapasztalat,
  • Animáció ill. Video/Audio streaming területen szerzett jártasság,
  • Gyakorlati tapasztalat SQLite adatbáziskezelő és FireStore használatában,
  • GCP/Microsoft Azure/AWS cloud backend tapasztalat,
  • iOS alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • .NET, azon belül is Xamarin/WPF technológiák területén szerzett megbízható gyakorlati tudás.

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Friss technológiák (Megoldásainkat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítják meg),
  • Hatékony fejlődés (Vezető fejlesztőik és tapasztaltabb kollégáik folyamatos mentorálása),
  • Szakmai, soft skill és nyelvi képzések biztosítása,
  • Home office lehetőség,
  • Izgalmas projektek,
  • Családias, barátságos környezet,
  • Happy Friday másfél havonta
  • Adott hónapban a születésnaposok megünneplése közös tortázással,
  • Közös reggelik (pl. parasztreggeli, Márton-napi reggeli),
  • Évente több napos CSÉT,
  • Kutyabarát munkahely,
  • Heti kétszer gyümölcsnap,
  • Évente két alkalommal teljesítményértékelést és elégedettségmérést végeznek.

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok