.Net fejlesztő

Partnerünk célja, hogy saját innovatív fejlesztéseikkel és szolgáltatásaikkal élen járjanak mind a magyar, mind a nemzetközi energiaszektor telekommunikációs mérési megoldásokkal való ellátásában. Elköteleződtek a jövőbe tekintő termékek és szolgáltatások fejlesztése mellett.

Pozíció azonosító: E02.NF

Kategória: IT Szoftverfejlesztés, .Net fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - alapfok

Munkavégzés helye: Érd

Feladatok

  • Folyamatirányítási alkalmazások fejlesztése Microsoft WPF, WCF, .NET alapokon
  • Üzleti alkalmazások fejlesztése C#, .NET alapon
  • Mobil alkalmazások és rugalmas workflow-k fejlesztése a szoftvermodulok interakciójához és automatizálásához

Elvárások

  • C#/.NET programozási tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Valamint medior és senior fejlesztőkét)
  • HTML, Javascript, CSS ismeretek
  • felsőfokú, szakirányú végzettség vagy ennek megfelelő szakmai tapasztalat
  • SQL és adatbázis  alapismeretek
  • üzleti szemlélet
  • analitikus gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • kreativitás
  • együttműködés

Egyéb információ

  • Vonzó, fejlődő, innovatív szervezeti kultúra
  • Modern technológiák
  • Kihívást jelentő munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Közösségi értékek

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok