.NET fejlesztő (Szeged)

Partnercégünk magyar tulajdonban lévő vállalkozás, mely jelenleg a közlekedésinfrastruktúrában is érdekelt. Projektjeik alapja az innovatív és SMART megoldások, a SMART metrológia szerint végzik a fejlesztéseket. Aktuális keresésük egy .NET fejletsztő kolléga:

Pozíció azonosító: B37NF

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, .Net fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Szeged

Feladatok

  • IOT, M2M, SMART metrológia szerinti fejlesztés
  • országos közlekedésipari fejlesztésekben való aktív részvétel
  • tervezés, koncepciókészítés, üzleti elemzés támogatása
  • munkavégzés 10-12 fős fejlesztői csapatban
  • projektek végzése Scrum metodológia szerint

Elvárások

  • 3+ év tapasztalat ASP.NET-ben
  • Scrum, Kanban ismerete
  • Jira ismerete
  • jártasság frontend technológiákban (XML, SQL, HTML5, CSS3, JavaScript)

Előny

  • WCF
  • jQuery
  • Web API
  • Entity Framework

Egyéb információ

Amit nyújtanak

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • változatos projektek
  • konstruktív, innovatív csapat

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok