PL/SQL fejlesztő

Senior Adatbázis Fejlesztő
2020-03-24

Partnercégünk hazai és nemzetközi IT piacon ismert és elismert, 30 éve működő cégcsoport tagja, mely szoftverfejlesztői-, rendszerbevezetői-, és támogatói feladatokat vállal. Jelenleg bővülés miatt keresnek csapatukba új kollégát.

Pozíció azonosító: B130SQ

Kategória: Adatbázis fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok

  • Meglévő alkalmazások tovább fejlesztésében, támogatásában való részvétel (real-time tranzakció feldolgozós alkalmazások)
  • Egyedi fejlesztési feladatokban való részvétel
  • Fejlesztési feladatok ellátása önállóan és a fejlesztői csapattal, vezető fejlesztővel együttműködve
  • Oracle PL/SQL alapú alkalmazások fejlesztése az üzleti elvárásoknak megfelelően
  • Üzleti logika adatbázis oldalon való megvalósítása, főleg Oracle adatbáziskezelőben
  • Egyéb fejlesztésekhez kapcsolódó tervezési, tesztelési, dokumentálási és támogatási feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség gazdasági/műszaki/ IT területen
  • Legalább 3 év PL/SQL fejlesztői tapasztalat
  • Középfokú szakmai angol nyelvtudás
  • Jó elemző készség

Előny

  • Pénzügyi- banki projektekben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Oracle, HTML, middleware technológiák ismerete

Egyéb információ

  • Stabil háttér, 30 éves múlt hazai és nemzetközi piacon
  • Változatos munkakör, sokszor egyedi termékekkel és folyamatokkal
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Teljesítmény alapján járó jutalmazás
  • Irodai masszázs

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok