PLC programozó

Az elektronika és az ipari automatizálás területén közel 40 éve ismert partnercégünk dinamikusan fejlődő csapatának keressük legújabb, oszlopos tagját egy PCL programozó személyében.

Pozíció azonosító: B96PP

Kategória: PLC programozó

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • PLC és hajtástechnikai szoftverek (programozás, üzembehelyezés)
  • Ügyféligények szerinti egyedi alkalmazások és vizualizáció

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek: Siemens STEP 7 Classic és TIA Portal
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, agilis hozzáállás
  • Utazási hajlandóság

Előny

  • STL, SCL programozási környezet ismeretekkel
  • Terepi beüzemelési tapasztalattal
  • SEW hajtások ismeretével

Egyéb információ

  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok