Rendszermérnök

Magyar tulajdonú, egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnerünk dinamikusan fejlődő laza és barátságos csapatába keresünk Rendszermérnök kollégát.

Pozíció azonosító: B03RM

Kategória: IT Üzemeltetés, Rendszermérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest – II. Kerület

Feladatok

  • Aktív részvétel cloud/on-premise/hibrid rendszerarchitektúrák tervezésében az elvárt RPO/RTO mutatók ismeretében
  • Rendszertervezés meglévő vagy bevezetés alatt álló webes/elosztott/mikroszolgáltatás architektúrához nagyvállalati biztonsági irányelvek mentén
  • HA/DR fizikai kialakítás tervezése és megvalósítása
  • Új technológiák bevezetésére javaslattétel a döntéshozók felé, eszköztámogatás
  • Proxyk/tűzfalak, hálózatok, nagyvállalati infrastruktúra kialakítás és monitorozás
  • DevOps-os szakemberek és fejlesztők szakmai támogatása, dokumentáció

Elvárások

  • IT szakirányú végzettség és/vagy 3-4 év szakmai tapasztalat.
  • Rendszermérnöki és/vagy üzemeltetési ismeretek.
  • Linux/Windows szerveroldali szoftverkörnyezetben való jártasság.
  • Magas szintű Linux ismeretek az alábbi területeken: o storage o virtualizáció o hálózat, tűzfal o automatizálás o monitorozás
  • Megoldásközpontú hozzáállás. Nyitottság új technológiák megismerésére.
  • Bash, PowerShell tudás
  • Az alábbi technológiákból legalább egyben otthon van:
    o Kubernetes/Docker
    o AWS/Azure/GCP
    o IIS/Nginx/HAProxy
    o MS SQL/Oracle/Postgres/Redis/MongoDB/ElasticSearch
    • Angol nyelvtudás

Előny

  • IoT Cloud vagy On-premises kialakításban szerzett tapasztalat
  • Adatközponti technológiák, virtualizáció, SQL és NoSQL adatbázisok építésében szerzett tapasztalat
  • Telepítések automatizálásában szerzett jártasság, szkriptelés Windows és/vagy Linux platformon.
  • IT biztonsághoz való affinitás.
  • Linux alapú, magas rendelkezésre állású, terhelés elosztott szolgáltatások ismerete.

Egyéb információ

  • Változatos projektek – ügyfeleink üzleti profiljai között a dohányipartól a vadvédelmen át a légiforgalomig szinte minden megtalálható, emellett projektjeinken a csapatok folyamatos mozgásban vannak, így nem kell tartanod tőle, hogy évekig ugyanazon alkalmazással kell majd foglalkoznod.
  • Friss technológiák – megoldásainkat szinte minden esetben a piacon lévő legfrissebb stabil technológiákkal valósítjuk meg, így folyamatosan naprakész és sokoldalú tudással fogsz rendelkezni.
  • Szakmai kihívások – alkalmazásaink között több olyan is található, mely a világon teljesen egyedi igényre nyújt testre szabott megoldást, ezek tervezésének és megvalósításának pedig aktív részese lehetsz.
  • Hatékony fejlődés – vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat.
  • MCP vizsgák – minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft és nyelvi képzéseken és vizsgákon vehessen részt
  • Karrier építés – többszintű, átlátható értékelési rendszer és éves értékelések biztosítják, hogy minden visszajelzést megkapj, ami a szakmai előmeneteledet segítheti.
  • Aminek a fentiek mellett még kollégánkként részese lehetsz:
    o Cégen belüli közösségi élet – közvetlen hangulatú céges rendezvények (happy friday, bográcsozás, disznóvágás, gokart és / vagy bowling verseny, laser tag, csapatépítő kirándulások, céges grill-estek, fakultatív sport és egyéb programok).
    o Rekreáció – pihenősarok babzsákokkal, csocsóasztalokkal és Guitar Hero-val.
    o Gyümölcskeddek – változatos gyümölcsválaszték minden kedden az egészséges életmód jegyében.

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok