Piacvezető partnercégünk, amely közép – és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén keresi következő munkatársát egy Scrum master személyében. Olyan jelöltek jelentkezését is várjuk, akik részt vettek már agilis bevezetésben és szívesen dolgoznának a jövőben agilis coachként.

Pozíció azonosító: B112SM

Kategória: Egyéb, Scrum Master

Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XII. kerület

Feladatok

  • Agilis szervezet kialakításában és bevezetésében, valamint üzemeltetésében való aktív közreműködés
  • Új munkatársak beilleszkedésének támogatása
  • Működéssel kapcsolatos képzések szervezése
  • Munkavállalói kapcsolatok és belső kommunikáció fejlesztése
  • A Delivery terület agilis támogatása
  • Belső szabályzatok elkészítése
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Feladatok ellátása Budapesten és Berlinben egyaránt (alkalmankénti utazással)

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SCRUM csapat irányításában szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • A SCRUM módszertan gyakorlati szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kezdeményező készség, kreativitás
  • IT technológiák iránti nyitottság
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny

  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat Employer Branding területen

Egyéb információ

Amit partnerünk nyújt:

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai tovább fejlődésre
  • Modern irodai környezet

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok