Senior C++ fejlesztő

Magyar alapítású, orvosi képalkotó berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk Senior C++ fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B98SCF

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, C++ fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

  • Szoftverfejlesztés C/C++ nyelven, Qt keretrendszerben
  • Követelmény specifikációk készítése és karbantartása
  • Több termékbe beépülő komponensek fejlesztése
  • Kapcsolódó tesztek, dokumentációk készítése, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség műszaki, programozói vagy matematikus területen
  • Legalább 4 év C++ fejlesztői tapasztalat
  • Architektúra tervezési tapasztalat, UML ismeret
  • Flexibilitás és alkalmazkodás képesség új igények, követelmények kezeléséhez
  • Minőségorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Előny

  • Qt keretrendszer ismerete
  • Grafikus API ismeret pl. OpenGL
  • Eseménykezelő rendszer fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Egészségügyi informatikai szabványok ismerete, pl.: DICOM

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok