Senior Java fejlesztő – Cloud

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Pozíció azonosító: B36SJFC

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Java fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • User story-k implementálása, termékkód fejlesztése Java nyelven
  • Alkalmazás integrálása felhő környezetbe (nativ AWS, MindSphere)
  • Analízisben és tervezésben való részvétel az architektúrai irányelvek alapján ( Data Model, Data Integration, Data Visualization)
  • Aktív részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Riportok és adattárház implementálása
  • Részvétel szakmai tréningeken, modern szoftverfejlesztési technológiák, módszertanok elsajátítása, keretrendszerek megismerése.

Elvárások

  • Minimum 4 év releváns Java fejlesztői tapasztalat
  • Felhő szolgáltatás ismerete, kiemelten AWS
  • Eclipse tapasztalat
  • Spring keretrendszer ismerete
  • Kommunikációképes  angol nyelvtudás

Előny

  • MindSphere
  • TDD
  • Német nyelvismeret

Egyéb információ

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Tanulhatsz a tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok