Termékfejlesztő mérnök

Amerikai autóipari partnercégünk világszerte 20 telephellyel rendelkezik és 13.000 kollégát foglalkoztat Európában, Ázsiában és Észak-Amerikában.
Magyarországi csapatuk erősítése céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Pozíció azonosító: P01TF

Kategória: Gépészmérnök, Termékfejlesztő mérnök

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladatok

  • Új termékek kifejlesztése a vevői igények alapján
  • Fejlesztési projektek műszaki kérdéseiben folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (OEM, TIER1)
  • Együttműködés a társosztályokkal (gyártótelephelyek, helyi mintakészítés, sales, projektvezetés, logisztika, quality)
  • Javaslattétel meglévő termékek továbbfejlesztésére és módosítására
  • Termékdokumentációk elkészítése
  • Tesztelések tervezése, megrendelése, elemzése együttműködésben az akkreditált tesztlaborral
  • Szükség szerint új anyagok bevezetése, közreműködés alapanyag DVP elkészítésében
  • DFMEA-k elkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, közlekedésmérnök)
  • 1-3 éves fejlesztői vagy autóipari tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office-t, illetve CAD rendszerismeret

Előny

  • Német nyelvtudás

Egyéb információ

  • Albérlet / utazási támogatás, ingyenes buszjárat Budapestről
  • Célprémium, túlóra kifizetés, cafeteria
  • Rugalmas munkaidő, tréningek
  • Egészségügyi szűrések, sportolási támogatás
  • Változatos, kedvezményes saját étkező
  • Izgalmas céges rendezvények

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok