Test Integration Engineer

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat.

Pozíció azonosító: B36TINTE

Kategória: Informatika

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • runtime platform funkcionális és nem funkcionális teszteseteinek definiálása, végrehajtása
  • tesztesetek automatizálása
  • teszteredmények kiértékelése, dokumentálása
  • tesztfuttatási fizikai környezet karbantartása
  • teszfuttatást támogató eszközök karbantartása
  • tesztfutás beágyazása a “folyamatos integráció” folyamatba
  • tesztfuttatási pipeline fejlesztése/üzemeltetése/karbantartása

Elvárások

  • Pythonprogramozási alapismeretek
  • Jenkins
  • kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • önálló és csapatmunkára való hajlam
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • szisztematikus, precíz munkavégzés

Előny

  • continuous integration folyamatok, eszközök illetve leíró nyelvek ismerete (Jenkins, Blue ocean, Ansible, groovy, yuml)
  • Unix ismeretek
  • nunit framework ismeretek
  • IIS-ismeretek
  • SCADA ismeretek
  • ipari automatizálási ismeretek, HMI engineering systems
  • ISTQB szoftver tesztelői vizsga
  • agilis módszertanokban szerzett tapasztalat
  • unix rendszerek ismerete
  • bash/batch scriptelesi ismeretek

Egyéb információ

Amint a cég kínál:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Küldd el az önéletrajzod nekünk: info@recruit.hu

CV-t töltök fel Emailt írok