Adatbázis fejlesztő
Architect
Enterprise
Budapest, XIV

Location

80+

Company size

Alkalmazott

Job type

Salary Negotiable

Salary

Bevezető

Budapesti üzleti és informatikai tanácsadásra és informatikai megoldások megvalósítására szakosodott, kiemelkedő eredményekkel bíró partnercégünk számára Solution architect kollégát keresünk.

Feladatok

Változatos, egyre nehezedő szakmai feladatok megvalósításában fogsz részt venni, izgalmas, szakmai kihívást jelentő, komplex rendszerfejlesztési és / vagy informatikai tanácsadási projektekben.

A projektek során IT Solution architect-i feladatok ellátása szükséges az alábbiak tekintetében:

  • Komplex rendszerarchitektúrák tervezése, koncepcionálása
  • Adatbázis architektúrák, szerkezetek felmérése, tervezése (Oracle, MsSQL)
  • Data Lineage elemzés
  • Együttműködés fejlesztőkkel, vezetőkkel, projektmenedzserrel
  • Projektek műszaki irányítása
  • Meglévő (as is) környezet elemzése, Igényfelmérő interjúkon részvétel
  • Informatikai (nem-funkcionális) követelmények meghatározása, követése
  • Stratégia- és megvalósíthatósági tanulmány írásban közreműködés

Elvárások

Tapasztalattal rendelkezel az alábbiakban:
  • Adatbázisok és adattárházak (Oracle- és MsSQL)
  • Enterprise alkalmazások (Java EE, Spring, Angular, Vaadin)
  • Modellező eszközök (SAMU, Enterprise Architect)
  • Integrációk (SOAP, REST, DBlink, SAP IDOC, stb.)
  • Operációs rendszerek (Windows server, Linux)
  • Alapszintű hálózati ismeretek
  • Enterprise fogalmak ismerete (HA, Load balancing, BCP/DRP)
  • Virtualizáció (Vmware Vsphere)
  • Data governance: folyamatok, felelősségi körök, adatminőség menedzsment
  • Cloud infrastruktúrák áttekintő ismerete (Azure, Oracle cloud)

Ügyfelünk ajánlata

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapatban, változatos, országos szinten is jelentős projektek megvalósításában való részvétel
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Béren kívüli juttatások

Please read the following information carefully, and then use the checkbox below the text to consent to the processing of your data.

Nagy-Hock Evelin