Budapest V. kerület

Location

1-10

Company size

Diák

Job type

HUF 2000 - 2500

Salary

Bevezető

IT kiválasztásra specializálódott munkaerő-közvetítő cégként keressük legújabb sourcer gyakornok kollégánkat. Ha szívesen kipróbálnád magad az IT területén, szeretnél fejlődni és új sourcing módszereket elsajátítani, valamint egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni, ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • Megfelelő jelöltek felkutatása - saját és partnereink adatbázisaiból, social media felületekről, ajánlásból stb.

  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, interjúk szervezése

  • Idővel interjúkon való részvételi lehetőség

  • IT recruiter kollégák napi munkájának támogatása

  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

  • Időnként angol nyelvű fordítási feladatok elkészítése

Elvárások

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, proaktivitás

  • Nyitottság az IT területre, tanulási hajlandóság, szorgalom

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Heti 20-30 órában való munkavégzés

Ügyfelünk ajánlata

  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség

  • Alap órabér+teljesítmény alapú jutalék rendszer

  • Fiatalos, összetartó csapat, gyakori csapatépítő programok

  • Családias hangulatú munkakörnyezet

  • Br. 2000-2500 Ft / óra

Please read the following information carefully, and then use the checkbox below the text to consent to the processing of your data.