Adattárház
Oracle
PL/SQL
Budapest XIV. kerület

Munkavégzés helye

80+

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Budapesti üzleti és informatikai tanácsadásra és informatikai megoldások megvalósítására szakosodott, kiemelkedő eredményekkel bíró partnercégünk számára Adattárház szakértő kollégát keresünk.

Feladatok

  • Fejlesztési igények felmérése, elemzése és rendszerezése
  • Rendszerszintű funkcionális-, integrációs- és adatmodellt érintő követelmények meghatározása
  • Megoldási módok megtervezése, logikai architektúrába való illesztése
  • Specifikációk, rendszertervek (logikai, fizikai), fejlesztési dokumentációk elkészítése
  • Adatforrások felmérése és adatintegrációs folyamatok implementálása az adatforrások összekapcsolásához
  • Adatmodellezési feladatok végrehajtása, adattárolási réteg kialakítása
  • ETL folyamatok kialakítása és karbantartása
  • Adatpiacok lefejlesztése
  • Adatvizualizációs és riportolási megoldások kialakítása és implementálása az adattárházban tárolt adatokra vonatkozóan
  • Felhasználói dokumentációk készítése, a felhasználók éles üzemi támogatása és oktatása
  • Az adattárház fejlesztők szakmai koordinálása
  • Ügyfél-oldali projektcsapattal való együttműködés
  • IT tesztek koordinálása

Elvárások

  • Adattárház tervezésében és fejlesztésében való legalább 3 éves tapasztalat, ideálisan nagy volumenű adatokkal és komplex rendszerekkel
  • Képesség az üzleti folyamatok és az adatokkal kapcsolatos üzleti igények megértésére, valamint az üzleti szereplőkkel való hatékony kommunikációra és együttműködésre
  • IT rendszerszervezési tapasztalatok: funkcionális specifikációk és rendszertervek készítésében szerzett tapasztalat
  • Mély ismeretek adatintegrációban, adattáblák készítésében, adatmodellalkotásban, adatpiacok kialakításában beleértve az ETL és adatbázis-technológiákat (Oracle)
  • Riporting és adatvizualizációs eszközök ismerete (pl. PowerBI, SAP BO)
  • Adattárház karbantartásához és üzemeltetéséhez kapcsolódó szabványok és gyakorlatok ismerete
  • Kiváló programozási készség relációs adatbázisok kapcsán (SQL)
  • PL/SQL nyelv ismerete
  • Fejlesztői és funkcionális tesztelésekben való tapasztalat
  • Projektmenedzsment módszertanok átfogó ismerete

Előnyök:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Verziókezelők ismerete (pl. GitHub)

Ügyfelünk ajánlata

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Dinamikus csapatban, változatos, országos szinten is jelentős projektek megvalósításában való részvétel
  • Képzéseken, tréningeken való részvétel
  • Béren kívüli juttatások
  • Hibrid munkavégzés

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Nagy-Hock Evelin