Data engineer
Data streaming
NoSQL
Budapest XIII. kerület

Munkavégzés helye

< 50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy magyar tulajdonú, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező fejlesztő cég. Az üzleti igények legmagasabb szintű modernizációját végzik, emellett számos zöldmezős projektet zártak sikerrel, legyen szó pénzügyi vagy telekommunikációs területről.

Feladatok

  • Batch és real-time data pipelinenok építése, fejlesztése
  • Relációs adattárház adataira építve data pipeline-ok fejlesztése
  • Az elkészült modellek működő alkalmazásokba építése

Elvárások

  • Gyakorlati tapasztalat komplex adat architektúrákkal
  • Programozási tapasztalat valamelyik nyelven: Java, Shell, Python, Scala
  • Jártasság legalább egy technológiában az alábbiak közül: Spark, Kafka, Cassandra, RabbitMQ, Airflow, Kubernetes / Openshift, ELK, HDFS
  • NoSQL ismeret

Előnyök

  • Teszt automatizálási tapasztalat
  • Scrum módszertanban szerzett tapasztalat
  • Gépi tanuláshoz kötődő feladatokban szerzett tapasztalat

Ügyfelünk ajánlata

  • Képzések, tréningek biztosítása
  • HomeOffice lehetőség
  • Színvonalas és professzionális irodai munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, összetartó és eredményorientált csapat
  • Stabil, fejlődő, szüntelenül az innovációkat kutató vállalati háttér

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Nagy-Hock Evelin