CCNP
Cisco
Jogosítvány
Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

<50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára. Központjuk Budapesten, a 3. kerületben található.

Feladatok

  • Szakmai vezető szerep komplex projektekben, amelyben az egész projektet kell magas szinten átlátni és több terület mérnökeivel kell együtt dolgozni a projekt sikere érdekében

  • Új projektekben tervezési és implementációs feladatok végzése

  • Rendszertesztek elkészítése, elvégzése

  • Megvalósulási és üzemeltetési dokumentációk összeállítása

  • Felhasználói oktatások megtartása

  • Aktív részvétel termékfejlesztési folyamatokban

  • Magas szintű  szakmai támogatás nyújtása az üzemeltetésben részt vevő kollégák számára

  •  Presales területet támogatása, új ajánlatok összeállítása során felmerülő szakmai kérdésekben

  • Az újonnan belépő kollégák fejlődésének támogatása a mentorként.

  • A meglévő LAN/WAN infrastruktúra üzemeltetői szintű feladatok ellátása

  • IP hálózati infrastruktúra karbantartása, monitorozása, hibaelhárítása

  • Közreműködés a hálózati / security igények felmérésében

  • Szállító- és rendszerkiválasztás szakmai előkészítése

  • Beszerzés szakmai támogatása

  • Specifikációk, tervezési dokumentumok, rendszer dokumentációk készítése

  • Szállítói technikai dokumentációk átnézése, véleményezése, véglegesítése

  • Hálózati / security eszközök telepítése, telepítésük koordinálása

  • A meglévő hálózat továbbfejlesztési startégiájának kidolgozása

Elvárások

  • 3-5 év releváns területen szerzett tapasztalat

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség

  • CCNP vagy azzal egyenértékű tudás

  • Középfokú angol nyelvismeret

  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete

  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat

  • Routerek, switchek termékismerete (CISCO, HP, Huawei)

  • Jó kommunikációs készség

  • Önálló munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány

Ügyfelünk ajánlata

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Stabil munkahely

  • Céges notebook, telefon

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.