CCNP
Cisco
Jogosítvány
Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

<50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára. Központjuk Budapesten, a 3. kerületben található.

Feladatok

  • Hálózatok tervezése, kivitelezése
  • Hálózati technológiák bemutatása, pre-sales tevékenységben való részvétel
  • Hálózatüzemeltetés, üzemeltetés támogatás
  • IT security

Elvárások

  • 3-5 év releváns területen szerzett tapasztalat
  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • CCNP vagy azzal egyenértékű tudás
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • LAN, WAN, IPT technológiák magas szintű ismerete
  • Konfigurációban és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Routerek, switchek termékismerete (CISCO, HP, Huawei)
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Ügyfelünk ajánlata

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Céges notebook, telefon

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.