Agile
Business Analyst
IT field
Budapest XIII

Munkavégzés helye

< 50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy magyar tulajdonú, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező fejlesztő cég. Az üzleti igények legmagasabb szintű modernizációját végzik, emellett számos zöldmezős projektet zártak sikerrel, legyen szó pénzügyi vagy telekommunikációs területről.

Feladatok

  • Elemzői, tervezői feladatok elvégzése
  • Ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése
  • Ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére
  • REST interfészek tervezése, leírása (OpenApi 3)
  • Esemény alapú kommunikáció definiálása
  • Hívási szekvencia ábrák elkészítése
  • Feldolgozási, adatáramlási diagramok készítése
  • Üzleti adatok adatbázisban történő tárolásának megtervezése
  • Hibakeresés támogatása, naplóállományok elemzése
  • Felmérés alapján specifikációk elkészítése, egyeztetése az ügyféllel
  • Fejlesztői csapat támogatása
  • A folyamatok és alkalmazások esetlegesen felmerülő problémáinak kezelése
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt

Elvárások

  • IT Business analysis területen szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • Átfogó IT technológiai tudás
  • Szoftverfejlesztési folyamat alapos ismerete
  • Agilis módszertan ismeret
  • Projekt dokumentumok és jelentések készítése, ellenőrzése
  • Kiváló kommunikációs készség az üzleti oldal és a fejlesztés felé
  • Eredményorientált hozzáállás, erős problémamegoldó képesség
  • Strukturált, analitikus gondolkodás, üzleti szemlélet

Ügyfelünk ajánlata

  • Képzések, tréningek biztosítása
  • HomeOffice lehetőség
  • Színvonalas és professzionális irodai munkakörnyezet
  • Jó hangulatú, összetartó és eredményorientált csapat
  • Stabil, fejlődő, szüntelenül az innovációkat kutató vállalati háttér

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Nagy-Hock Evelin