Angol
Rendszeradminisztrátor
Rendszergazda
Budapest XII. kerület

Munkavégzés helye

20+

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk az üzleti piac egyik legmeghatározóbb szereplője a készpénzkezelés, készpénzlogisztika és a biztonságtechnika területén. Világszerte ismert nagybanki partnerekkel és multinacionális cégekkel működnek együtt, ezáltal dinamikusan fejlődő, modern szemléletmódot alakítottak ki és ezt hasznosítják akár az android alapú kasszarendszerek, akár a vendéglátó, retail, élménypark vagy múzeum kategóriájú megrendelések esetén.

Feladatok

  • A cég által értékesített eszközök, szoftverek konfigurálása, mely aktív együttműködést igényel az ügyféllel
  • A cég által értékesített eszközök, szoftverek telepítése, oktatása
  • A cég által értékesített és üzemeltetett hálózati eszközökhöz kapcsolódó support távolról és helyszínen, végfelhasználók és viszonteladók részére
  • A cég saját fejlesztésű rendszereinek fejlesztésében, tesztelésében való aktív részvétel
  • Megoldások hazai és közép európai (Ausztria, Szlovákia, Szlovéniai, Horvátország) bevezetésében való aktív részvétel
  • Háttéranyagok készítése
  • Partnertalálkozókon és kiállításokon történő szakmai egyeztetések, megoldások bemutatása, sales-es kollégákkal együttműködve
  • Kapcsolattartás gyártói supporttal (angol nyelven) az ő beavatkozásukat igénylő problémák esetén
  • Technikus kollégák és viszonteladók képzése, oktatása
  • Naprakész műszaki dokumentáció vezetése a kezelt rendszerekről
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal, informatikai fejlesztés, értékesítés, a szervezet átfogó céljainak elérése érdekében

Elvárások

  • 1-3 év releváns tapasztalat
  • Széleskörű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (főleg írásban)
  • Proaktív munkavégzés
  • Alapvető elektronikai ismeretek
  • B jogosítvány

Ügyfelünk ajánlata

  • Változatos, teljes folyamatra betekintést engedő munkák
  • Közvetlen, segítőkész csapat
  • Rugalmas munkaidő

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Nagy-Hock Evelin