Operation
Szerviz
Ügyfélszolgálat
Budapest XII

Munkavégzés helye

40-50 fő

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk az üzleti piac egyik legmeghatározóbb szereplője a készpénzkezelés, készpénzlogisztika és a biztonságtechnika területén. Világszerte ismert nagybanki partnerekkel és multinacionális cégekkel működnek együtt, ezáltal dinamikusan fejlődő, modern szemléletmódot alakítottak ki és ezt hasznosítják akár az android alapú kasszarendszerek, akár a vendéglátó, retail, élménypark vagy múzeum kategóriájú megrendelések esetén.

Feladatok

  • A szerviz és support csapat munkájához tartozó adminisztratív feladatok menedzselése.

  • Szoros együttműködés a koordinátorokkal és a menedzsmenttel.

  • Beérkező hibabejelentésekkel kapcsolatban chanel manager feladatok elvégzése.

  • Napi field service munka és napi online support megfelelő időben, megfelelő minőségben történő biztosítása.

  • Problémák, hibajegyek kiemelése és kezelése.

  • Ütemezett karbantartások menedzsmentje a koordinátorokkal együttműködve.

  • Szerviz és IT által végrehajtandó telepítések, beüzemelések mini projektek menedzsmentje a koordinátorokkal együttműködve.

  • A szerviziroda tevékenységéhez kapcsolódó háttérfolyamatok adminisztrációja, menedzsmentje.

  • Szervizalkatrész mozgatások, szervizekhez tartozó tételek rögzítése, koordinátorok munkájának támogatása ellenőrzése.

  • Beosztások, munkatervek, ügyeleti tervek elkészítése, a rendelkezésre álló erőforrások, SLA-k és a vállalat prioritásait és célkitűzéseit figyelembe véve.

  • Ügyfelekkel való egyeztetés, kapcsolattartás.

  • Felelőségvállalás a szerviz szolgáltatási szerződésekben vállalt feladatok határidőben, megfelelő minőségben, gazdaságos kivitelezésében történő végrehajtásáért.

Elvárások

  • Minimum 5 éves szervizelésben, ügyfélszolgálaton vagy műszaki projektekben szerzett szakmai tapasztalat

  • Magabiztos általános műszaki (mechanika, elektronika, IT) ismeret

  • Jó szervező és problémamegoldó készség

  • Vezetői affinitás, felelőségvállalás

  • Határozott személyiség, ügyfélbarát kommunikáció

  • Proaktív személyiség

  • Precíz, pontos munkavégezés

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

  • Angol kommunikáció képes nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Biztonságtechnikában, IT field szervizben szerzett tapasztalat

  • Felsőfokú végzettség

Ügyfelünk ajánlata

  • Változatos, teljes folyamatra betekintést engedő munkák

  • Közvetlen, segítőkész csapat

  • Irodai munka

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.