Angol
Pénzügy
Xero
Budapest XI. kerület

Munkavégzés helye

<150

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

HUF 700000 - 750000

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy élvonalbeli technológiai vállalat, akik fejlett AI technológiákat alkalmazva lehetővé teszik a megbízóik számára, hogy vizuális tartalmaikat hasznosítható adatokká alakítsák, ezzel segítve a döntéshozatalt illetve a sikeres stratégiák kialakítását. A pénzügyi asszisztens feldata, hogy támogassa a főkönyvelőt és a pénzügyi vezetőt a napi működésben. Ez a pozíció jó lehetőség hasznos tapasztalat szerzésre, egy gyorsan fejlődő vállalatnál.

Feladatok

  • Számlázás – kapcsolattartás az értékesítési csapattal az USA-ban, az Egyesült Királyságban és Franciaországban

  • Adós/hitelező management – határidőre való ki és beifizetések figyelemmel kísérése

  • Bejövő számlák kódolása, új Nominál kódok létrehozása

  • Banki egyeztetések – bankszámlák egyeztetése a csoporton belül, számlák feltöltése a Xero rendszerbe

  • Segítségnyújtás Áfa bevallás elkészítésében

  • Ad-hoc jelentések készítése

  • Támogatás a hóvégi zárásokban

Elvárások

  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás alapfeltétel

  • Xero rendszerben szerzett tapasztalat

  • Analitikai és fókuszáló képesség

  • Proaktivitás

  • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

  • Erős Ecxel ismeret / gyakorlat

  • Számviteli alapelvek, időbeli elhatárolások, előlegek stb. ismerete

Ügyfelünk ajánlata

  • El tudsz merülnil a mesterséges intelligencia és a gépi tanulás világában, a legújabb és legmenőbb technológiákkal dolgozhatsz

  • Work-life balance, korlátlan fizetett szabadság és rugalmas munkaidő

  • Átfogó juttatási csomag: életbiztosítás és 100%-ban fizetett betegszabadság

  • Barátságos, új iroda, HO lehetőség, kutyabarát környezet

  • All You Can Move tagság

  • Gyakori csapatépítő programok

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.