Aktív angol nyelvtudás
C# .Net
C++
Budapest

Munkavégzés helye

40+

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk nagysikerű termékéhez és növekvő fejlesztői csapatához keressük új C#/C++ fejlesztő munkatársukat. Ha szeretsz alkotni és fontosnak tartod, hogy a munkádnak legyen hozzáadott értéke, kedveled a transzparenciát, a nyitottságot, és részese lennél egy innovatív csapatnak, akkor ez a lehetőség neked szól!

C# tech stack: NUnit, NuGet, Cake, Jenkins

C++ tech stack: C++17, CMake, Catch2, NuGet, RocksDB

Feladatok

  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részeként, a vállalat alapkódjának tesztelése, karbantartása és fejlesztése C# és C++ technológiák segítségével.

  • A saját termékfejlesztéshez kapcsolódó technikai tervezési feladatok ellátása

  • Együttműködés a frontend és a UI csapattal

  • A felhasználói élmény növelése érdekében új, innovatív ötletek kidolgozása, megvalósítása

  • Mentorálással segíteni a junior kollégák munkáját

Elvárások

  • Legalább 3-4 év változatos projektekben szerzett tapasztalat (C# és C++ használatával).

  • Tesztírásban szerzett tapasztalat (pl.: NUnit és Catch2)

  • Performancia tesztelésben és javításban szerzett tapasztalat

  • OOP kódírásban szerzett tapasztalat.

  • CI/CD technológiák ismerete (Docker, Kubernetes, Jenkins, Travis, GitLab CI, Circle CI)

  • Magabiztos angol nyelvtudás, írásban és szóban

  • Lendületes, nyitott, alkotó személyiség

  • Ügyfélorientáltság

Ügyfelünk ajánlata

  • Kellemes irodai környezet

  • Heti 1 nap bejárás

  • Okos, segítőkész kollégák

  • Képzések támogatása

  • Ingyenes angolnyelvoktatás

  • Magán egészségügyi biztosítás

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.