English
IT
Project management
Budapest XI

Munkavégzés helye

<50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

HUF 2300000 - 2900000

Fizetés

Bevezető

Mobiltelefonok speciális területén 15 éves szoftverfejlesztési múlttal rendelkező, nemzetközi piacon sikeres  partnercégünk számára keresünk Project Manager kollégát. Megbízónk sikerének kulcsa, hogy világszinten is magasnak számító szaktudással rendelkezik, folyamatosan kutatnak, fejlesztenek, így komoly üzleti előnyökhöz juttatják felhasználóikat. A leendő manager egy mobiltelefonokat tesztelő alkalmazás fejlesztési projektjének élére kerül.

Feladatok

  • A projekt menedzselése, működtetése, a kitűzött célok elérése érdekében
  • People management feladatok ellátása
  • Meetingeken elhangzottak összefoglalása, megfogalmazott célok, információk továbbítása a kollégák részére
  • Rendszeres reportálás a vezetőség felé
  • Iránymutatás, célok és szoftver funkciók meghatározása
  • Szoftverfejlesztő kollégák javaslatai alapján, a ticketek/munkafolyamatok kiosztása és számonkérése
  • Adott időszakokra vonatkozó költségbecslések készítése
  • Konkurencia monitorozása, piaci trendek követése
  • Kampányok nyomonkövetése, jóváhagyása, tervezése
  • Üzleti és stratégia tárgyalások bonyolítása
  • Stratégiai kapcsolattartás a PPC-vel
  • Külső alvállalkozók előválogatása, kapcsolattartás

Elvárások

  • 3+ év tapasztalat projektmenedzsment területén, preferáltan a szoftverfejlesztési szektorban
  • People management / team leader tapasztalat
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Project management módszertanok ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Kiváló szervezési és időgazdálkodási készség

Ügyfelünk ajánlata

  • Bónuszrendszer
  • Magánegészségügyi ellátás
  • HomeOffice lehetőség
  • Kiemelt bérezés

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.