Cisco
Network
Security
Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

<50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára.

Feladatok

  • A cég hálózat integrációs és támogatási projektjeibe való bekapcsolódás

  • Önálló hálózatbiztonsági tervezési, megvalósítási, támogatási és dokumentációs feladatok végrehajtása

  • Felhasználói oktatásokban való részvétel

  • Aktív részvétel termékfejlesztési folyamatokban

  • Magas szintű  szakmai támogatást nyújtása a security-ben részt vevő kollégák számára

  • Presales területet támogatása, új ajánlatok összeállítása során felmerülő szakmai kérdésekben

Elvárások

  • Hálózati tűzfalak alapos ismerete

  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat az alábbi technológiákban

  • Hálózati tűzfalak: Cisco ASA/FirePower, Fortinet és NGFW technológiák

  • IDS/IPS megoldások

  • Központi tűzfal menedzsment megoldások ismerete (például Cisco FMC)

  • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások

  • Routerek és switchek konfigurálása

  • Tanúsítvány alapú biztonsági megoldások

  • Cisco CCNP Security területen szerzett minősítés

  • Ügyfélorientált beállítottság

  • Önálló munkavégzés, precizitás

  • Csapatmunka

  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre

  • Ügyeleti feladatok vállalása rotációs rendszerben

  • A műszaki angol nyelv ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, informatikusi BSc, vagy MSc fokozat)

  • További gyártói minősítések hálózatbiztonsági területen, például:

  • Fortinet NSE 3-6

  • Palo Alto ACE, PCNSE

  • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete: 802.1x, Cisco NAC, Cisco ISE, Aruba Clearpass

  • Anti-DDoS megoldások ismerete

  • SIEM és egyéb log elemző megoldások

  • Cisco CCNA vagy CCNP minősítés Routing Switching, Data Center vagy Voice területen

  • Adatközponti hálózati megoldások ismerete (például Cisco Nexus eszközök)

  • Tapasztalat virtualizációs környezetben (Vmware, Hyper-V, KVM)

Ügyfelünk ajánlata

  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Stabil munkahely

  • Notebook, telefon

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.