Cisco
Network
Security
Budapest III. kerület

Munkavégzés helye

<50

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport, amely többéves tapasztalattal rendelkezik: tervezői, rendszerintegrátori, hálózatfejlesztési, szoftver- és tartalomfejlesztési, valamint IT security területeken. Magas színvonalú üzletviteli és információ-technológiai szaktanácsadást, valamint IT hálózat tervezés- és kivitelezési, rendszerintegrációs, információbiztonsági, felhasználói és üzemeltetői szolgáltatást nyújt ügyfelei számára.

Feladatok

  • A cég hálózat integrációs és támogatási projektjeibe való bekapcsolódás
  • Önálló hálózatbiztonsági tervezési, megvalósítási, támogatási és dokumentációs feladatok végrehajtása
  • Részvétel a hálózatbiztonsági és a több területre kiterjedő komplex projektek presales, kivitelezési és támogatási munkáiban
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Elvárások

  • Hálózati tűzfalak alapos ismerete
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat az alábbi technológiákban
    • Hálózati tűzfalak: Cisco ASA/FirePower, Fortinet és NGFW technológiák
    • IDS/IPS megoldások
    • Központi tűzfal menedzsment megoldások ismerete (például Cisco FMC)
    • Site-to-Site és Remote Access VPN megoldások
    • Routerek és switchek konfigurálása
    • Tanúsítvány alapú biztonsági megoldások
  • Cisco CCNP Security területen szerzett minősítés
  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Önálló munkavégzés, precizitás
  • Csapatmunka
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Ügyeleti feladatok vállalása rotációs rendszerben
  • A műszaki angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnöki, informatikusi BSc, vagy MSc fokozat)
  • További gyártói minősítések hálózatbiztonsági területen, például:
    • Fortinet NSE 3-6
    • Palo Alto ACE, PCNSE
  • Hálózati végpont védelmi megoldások ismerete: 802.1x, Cisco NAC, Cisco ISE, Aruba Clearpass
  • Anti-DDoS megoldások ismerete
  • SIEM és egyéb log elemző megoldások
  • Cisco CCNA vagy CCNP minősítés Routing Switching, Data Center vagy Voice területen
  • Adatközponti hálózati megoldások ismerete (például Cisco Nexus eszközök)
  • Tapasztalat virtualizációs környezetben (Vmware, Hyper-V, KVM)

Ügyfelünk ajánlata

  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségek
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Notebook, telefon

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.

Nagy-Hock Evelin