Sourcing
Budapest,Falk Miksa u.

Munkavégzés helye

10+

Cégméret

Alkalmazott

Állás típusa

Megegyezés szerint

Fizetés

Bevezető

IT kiválasztásra specializálódott munkaerő-közvetítő cégként keressük legújabb IT sourcer kollégánkat, ha szívesen kipróbálnád magad az IT területén, szeretnél fejlődni és új sourcing módszereket kipróbálni valamint egy fiatalos, összetartó csapat tagja lenni, ez a lehetőség neked szól!

Feladatok

  • Megfelelő jelöltek felkutatása - saját és partnereink adatbázisaiból, social media felületekről, ajánlásból stb.
  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, interjúk szervezése
  • Interjúkon való részvételi lehetőség, idővel jelöltek interjúztatása
  • IT recruiter kollégák napi munkájának támogatása
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Alkalmanként különböző rendezvények szervezésében való részvétel

Elvárások

  • Nyitottság az IT területre, tanulási hajlandóság, szorgalom
  • Aktív, középszintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, proaktivitás
  • Kitartás, szorgalom, stressztűrő képesség
  • Sikerorientált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Ügyfelünk ajánlata

  • Jelenleg heti 2 nap bejárás, 3 nap HO (hosszab távon 3 nap bejárás 2 nap HO)
  • Könnyen megközelíthető V. kerületi iroda
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Fix piacképes bér + jutalék+bónusz

Kérjük az alábbi tájékoztatót figyelmesen olvassa el, majd a szöveg alatt található jelölőnégyzet segítségével nyilatkozzon adatainak kezeléséről.